Ara
SohbetList Forum
Yeni Başlık  Cevap Yaz
:))           (gösterim sayısı: 199)
(+0) (-0)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[YeSim]

Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 3
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Tarihi: 21.09.2016- 16:29

:g   :p
Eveeeeeeeeet bende başladım
Hadi hayırlısı....

Sauna'ya giden bir grup genc, soguk havuzda dinlenirlerken bir cep telefonu calar. Bir adam telefonu acar. Ortam cok gurultuludur; telefonun obur ucundaki kadin sesini zorlukla duyar. -"Sevgilim. Meltem'le disardayim. Biraz once cok guzel bir kurk gordum. 400 milyon liracik. Senin kredi kartindan alabilir miyim? N'oooolur, alabilir miyiiiiimmmm? -"Tabi canim. Al." -"Ah sevgilimmmm! Cok sekersin. Biseycik daha var ama kizmayacaksin, degil mi?" -"Hayir, kizmam..." -"Buraya gelmeden once Akmerkez'deydik. De Beers'de bir tane "tek tas pirlanta yuzuk" gordum. Cok guzeldi sevgilim. Butun arkadaslarimda var. Senin kredili kart hesabindan alabilir miyim? 650 milyon liracik. Gelecek ay ikramiye alacaksin. O zaman odersin. N'ooooluuurrrr. Alabilir miyim?" -"Peki, al canim." -"Sevgilim benim. Bi tanem. Cok sekersin. Bu aksam sana harika bir gece yasatacagim. Caniiiim, bi sey daha var. Ama kizarsin diye korkuyorum..." -"Kizmam, soyle bakiyim." -"Son kazadan sonra arabamdan iyice sogudum. Galeride bi tane Peugeot 206 gordum sevgilim. Cok guzeldiiii... 9 milyara birakacak. Senin adina bankadan bi kredi actirsak diyorum sevgilim. Nuran'in kardesi bankada sube muduru... Kefil-belge-imza falan istemiyor, sen tamam dersen hemen yapicak islemleri. N'ooolurrrr sevgilim, seni cok seviyorum...." -"Peki, peki. Tamam. Olur. Al bakalim." -"Tatli sevgilim benim. Canim sevgilim. Seni coook seviyorum. Hadi bye, aksama gorusuruz." Genc adam telefonu kapatir ve arkadaslarina sorar: -"Bu telefon kimindi yahu?..."

Sponsor
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[terrius]
Kurucu
Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 199

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

58 kere teşekkür edildi.
42 kere teşekkür etti.
Cevap Tarihi: 21.09.2016- 16:36
Alıntı yaparak cevapla  

haah
bende ilginç whatsap yazıları okumuştum kadının biri demiş 800 tl ye çok güzel ayakkabı var alabilirmiyim   adamda cevap yazmış 800 tl ye 3 tane suriyeli alırım seni bırakıp :)

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]     [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[YeSim]

Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 3

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 21.09.2016- 19:38
Alıntı yaparak cevapla  

Hahahahy :)))