Ara
SohbetList Forum
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Bitcoin madenciliği hakkında bilgiler - Btcfrm.com           (gösterim sayısı: 253)
(+0) (-0)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[nullsix]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 19.07.2016
İleti Sayısı: 567
Şehir: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder


1 kere teşekkür edildi.
Konu Tarihi: 14.02.2018- 05:06


BTCFRM.COM

Bitcoin ve Bitcoin madenciliği ile ilgili olarak pek çok platform bulunmaktadır. Kişiler bu platformlar üzerinden Bitcoin değerlerini, borsa durumunu, üretimini ve maliyetlerini takip edebilmektedir. Bu tür platformlar üzerinden gerekli bilgilendirmelerin yapılması da kişilerin bu konularda daha tedbirli olmasına olanak sağlamaktadır. [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] ile ilgili pek çok site bulunmaktadır ancak; btcfrm bu alanda kullanıcılara çok daha detaylı bilgiler sunmaktadır. Web sitesinde madencilikten borsaya, bütçeden bitcoin değerine kadar pek çok bilgi bulunmaktadır. Hatta site, forum alt yapılı bir site olduğundan dolayı da yeni başlayanlar ya da bu alanda uzman olan kişiler de siteye giriş yaparak bilgi alışverişinde bulunabilmektedir.


Kullanıcılara Sunulan Ayrıcalıklar

Bitcoin piyasasının canlanması ve [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] ile olan ilişkinin artması ile birlikte pek çok kişi web sitelerine yönelerek araştırmalar sağlamaya başlamıştır. btcfrm.com sitesinin ise diğer platformlara göre takipçilerine sunmuş olduğu pek çok ayrıcalık bulunmaktadır. Kullanıcılar bu platform aracılığı ile site sahiplerine pek çok konuda soru yöneltebilmektedir. Bircoin borsası, madenciliği ya da satışı ile alakalı olarak tecrübe sahibi olan ekip de kısa sürede bu soruları cevaplayabilmektedir. Sitede tartışmaya açık olan bir alan da bulunmaktadır. Bitcoin satışı ya da [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] ile yakından ilgili olan kişiler de burada bulunan kullanıcıların tecrübelerinden faydalanabilmektedir. Böylelikle web sitesi aracılığı ile daha fazla kitleye ulaşmak ve cevapsız kalan sorulara da cevap bulabilmek mümkün olmaktadır.


Diğer Platformlardan Farkı Nedir?

Btcfrm.com web sitesi diğer platformlardan oldukça farklıdır. Aslında diğer web sitelerinde de bitcoin ve bitcoin ile alakalı olan faktörlere değinilmektedir. Ancak; bu sitenin en büyük avantajı kolay kullanım sağlamasıdır. Özellikle her şeyin gayet açık olarak yazılmış olması kullanıcı için de zorluk teşkil etmemektedir. Böylece herhangi bir konuya erişim sağlamak isteyen kişiler de çok uzun aramalar yapmadan gerekli alana yönlendirmektedir.

Özellikle [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] son dönemde bitcoin satışından çok daha etkili bir hal almıştır. Kişiler satıştan çok bitcoin üretimi ile ilgilenmektedir. sitede bitcoin ile ilgili üretimin nasıl yapılabileceği, üretim aşamasında nelere dikkat edilmesi gerektiği, ne gibi ekipmanlara dikkat dileceği gibi pek çok faktöre de değinilmektedir. Kişilere sunulan yönergeler sayesinde detaylı bilgiye ulaşılabilmekte ve bu adımlar izlenerek uygulama aşamasına geçilebilmektedir.


Kolay Kullanıcı Arayüzü

Sistem sayesinde pek çok kullanıcı istediği bilgiye anında erişebilme imkanına sahiptir. Çok fazla kullanıcının bir anda sistem üzerinde bulunması dahi sistemde herhangi bir yavaşlamaya neden olmamaktadır. Kullanıcılar 7 gün24 saate sistem üzerinden sorularına yanıt bulabilmektedir. Forumun bir diğer önemli yanı ise, sistemin hiç bir şekilde konu dışında paylaşıma müsaade etmemesidir. Kendi tecrübelerini aktaran ve forumda konu açabilen üyeler, bitcoin satışı, bitcoin madenciliği, bitcoin borsası ya da alımı satımı gibi konular üzerinde yoğunlaşmaktadır. Sürekli olarak da konular güncellenmektedir.


Basından Haberler

Btcfrm.com Bitcoin Türkiye Forumu'nda bir diğer önemli faktör ise basından haberleri yayınlıyor olmasıdır. Forum içerisinde yer alan bu bölümde güncel haberlerin tümü burada yayınlanmaktadır. Bitcoinin o günkü değeri, bitcoin madenciliği ile ilgili olarak yapılan değişiklikler, bitcoin satışında dikkat edilmesi gerekenler ya da buna benzer pek çok haber sistem üzerinden hemen yayınlanmaktadır. Böylelikle kullanıcılar da pek çok haberden anında haberdar olabilmekte ve işlemlerini de buna göre gerçekleştirmektedir.

Özellikle yeni başlayan kişilere çok büyük desteklerin sağlandığı bu platform, bu alanda ilk kez faaliyet gösterecekler tarafından büyük ilgi görmektedir. Kişilere yönlendirme sağlayarak tuzaklara düşmelerini engelleyen ve daha fazla tavsiye veren sistem, Türkiye'nin en çok talep gören bitcoin forumlarından da birisi olmayı başarmıştır.


Satış Platformu

Bitcoin madenciliği, bitcoin satışı ya da borsası gibi konuların dışında platformda satış yapılabilecek bir alan da bulunmaktadır. Aslında bu alanda kişiler yeni açmış oldukları web sitelerini, scriptleri ya da herhangi başka bir internet ürünü ile alakalı satış ilanı verebilmektedir. Kişiler de bu alan üzerinden birbirleri ile iletişime geçerek görüşme sağlayabilmektedir. İnternetten para kazanma yolları, domain satışı, script satışı ya da Account ve Lisans satışı bunlardan sadece bazılarıdır.

Forumun oldukça geniş kapsamlı olması sayesinde bitcoin alanları dışında da konu açabilme olanağı bulunmaktadır. Böylece kişiler daha farklı konular üzerinden de bilgi alışverişinde bulunabilmektedir. Özellikle web sitesi kurulumu, wordpress, seo gibi pek çok alanda yardım ve destek talebi de bu sistem üzerinden sağlanabilmektedir. Kişiler sorun yaşadıkları ya da halledemedikleri problemler ile ilgili forumdan destek talebinde bulunduğunda çok kısa sürede sorularına cevap alabilmektedir.


Alt Coin Alanı

Bu alanda ise kişiler alt coin toplama ya da alt coin satışı ile alakalı olarak görüşme ve destek sağlayabilmektedir. Alt coin ile bitcoin birbirinden biraz farklıdır ve bazı kesim bitcoin ile ilgili iken, bazıları da alt coin ile ilgilenmektedir. Bu nedenle de sistem üzerinden bu kullanıcılar için de destek sağlanmıştır. Aslında sistemin bitcoin üzerine kurulmuş olması, sadece bitcoin alanında destek vermediğinin de kanıtı niteliğini taşımaktadır. Sadece bu nedenden dolayı da pek çok kullanıcı bu platformu kullanmakta ve her türlü bilgiye bu platform üzerinden erişim sağlama imkanına sahip olabilmektedir. Site hedeflenenin çok üzerinde kullanıcı sayısına ulaşmış ve bilgilendirme konusunda da gerekli başarıyı fazlasıyla sağlayabilmiştir.Sponsor
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.
Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Bitcoin Madenciliği Kolay 0 204 04.02.2018- 16:27
Konu Klasör Kanser Hakkında Bilgiler resthit1 0 1860 27.12.2016- 18:43
Konu Klasör Saç simülasyonu hakkında detaylı bilgiler nullsix 0 960 01.09.2017- 18:15
Konu Klasör İmplant hakkında değerli bilgiler nullsix 0 771 22.10.2017- 18:10
Konu Klasör Tms tedavisi hakkında bilgiler - Tmstedavi.net nullsix 0 1735 26.05.2017- 23:47
Etiketler   Bitcoin,   madenciliği,   hakkında,   bilgiler,   Btcfrm.com