Ara
SohbetList Forum
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Boşanma aşamasında olan çiftler için site önerisi           (gösterim sayısı: 38)
(+0) (-0)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[nullsix]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 427
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

1 kere teşekkür edildi.
Konu Tarihi: 09.10.2017- 17:54

Boşanma aşamasında olan çiftler için site önerisi

Bugün siz değerli forum üyeleriyle, çok faydalı bir internet adresi paylaşmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde bir hukuki mesele üzerine araştırma yaparken, cerensumer.av.tr sitesiyle karşılaştım. Ve siteden gerçekten epeyce faydalandım.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] adresindeki bilgilerden sizlerin de mahrum kalmamasını isterim. Site üzerinde, konumun başında da vurgulamaya çalıştığım gibi, boşanma üzerine yararlı makaleler kendine yer bulmuş. Boşanma sürecinde olan çiftler, bu web adresinden mutlaka faydalanmalıdır diye düşünüyorum.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] adresi üzerinde tabi sadece boşanma üzerine değil, daha pek çok hukuki konu hakkında yazılar bulunabilir. Hukuk fakültesinde okumakta olan öğrenciler yine bu siteye kesinlikle bakmalıdır. Bu vesileyle cerensumer.av.tr yetkililerine, yararlı makalelerinden ötürü teşekkür de etmek isterim.

Sponsor
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.